Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104
07.04.2016 / 11:32
Як приєднатись до газових мереж
З 1 січня 2013 року в Україні введена нова модель взаємовідносин між газорозподільними підприємствами та замовниками при виконанні приєднання об’єктів замовників до газових мереж.
Пуск газу на об’єкт здійснюється тільки після проведення усіх необхідних робіт та укладання відповідного договору з ПАТ "Дніпрогаз". Пуск газу на об’єкт здійснюється тільки після проведення усіх необхідних робіт та укладання відповідного договору з ПАТ "Дніпрогаз". ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

З 27.11.2015 р. порядок та умови приєднання до газових мереж регламентуються Кодексом газорозподільних систем, яким визначено два типи приєднання до газових мереж - стандартне приєднання та приєднання, що не є стандартним (далі – нестандартне приєднання).

Як отримати послугу «Стандартне приєднання»

Послугою «Стандартне приєднання» може скористатися споживач, якщо потужність його об’єкту газоспоживання не перевищує 16 куб. м газу на годину і відстань від точки забезпечення* потужності до точки приєднання** не перевищує 10 м у міській та 25 м у сільській місцевостях.

Для отримання послуги зі «Стандартного приєднання» замовнику необхідно:

  • звернутися до Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпрогаз» (вул. Виконкомівська, 34);
  • написати відповідну заяву (зразок заяви можна завантажити нижче);
  • заповнити опитувальний лист (зразок опитувального листа можна завантажити нижче);
  • надати документи (копії), підтверджуючі право власності чи право користування замовника на землю чи об’єкт газоспоживання; інші документи, які необхідні для надання послуги.

Якщо об’єкт газоспоживання підпадає під умови для надання послуги зі «Стандартного приєднання», ПАТ "Дніпрогаз" протягом 15 днів підписує з замовником Договір на приєднання до газових мереж.

Вартість послуги встановлюється НКРЕКП для конкретної області чи міста. Вартість послуги для Дніпра та Дніпропетровського району Ви можете знайти у розділі «Вартість наших послуг».

Законодавчо встановлено, що ПАТ "Дніпрогаз" має здійснити весь комплекс робіт з приєднання до газових мереж за схемою «Стандартне приєднання» протягом 90 днів.

Для пуску газу на газові прибори після надання послуги «Стандартного приєднання» замовнику необхідно:

  • провести комплекс робіт по газифікації власної території та приміщень. Як це зробити, можна дізнатись у розділі «Прокласти мережі»;
  • укласти договір на постачання природного газу з гарантованим постачальником. Отримати Акт розмежування балансової належності газопроводів;
  • підписати Акт прийняття на відповідальне збереження шафи з вузлом обліку газу, комбінованим будинковим регулятором тиску газу (за наявності).

Після проведення всіх робіт і укладання відповідного договору ПАТ «Дніпрогаз» здійснює пуск газу на об’єкт.

Як отримати послугу «Нестандартне приєднання»

Підключення до газових мереж

Довідка