Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Нові послуги

12.04.2017 / 08:40

Показання лічильника можна передати до ПАТ «Дніпрогаз» через СМС

З метою підвищення якості обслуговування споживачів ПАТ «Дніпрогаз» запроваджує новий сервіс для передачі показань лічильників газу. Відтепер надсилати дані можна за допомогою СМС-повідомлення, що суттєво економить час клієнтів.
Передати показання лічильників газу можна через СМС на номер 7104 Передати показання лічильників газу можна через СМС на номер 7104 ФОТО: 104.ua

З 1 квітня 2016 року мешканці Дніпропетровська та Дніпропетровського району мають змогу передати показання приладів обліку газу за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує наступну відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це може означати, що дані, які він надіслав, вказані некоректно. У такому випадку необхідно уважно їх перевірити та повторити спробу. Передати показання лічильників газу можна й іншим способом:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • зателефонувавши до Контакт-центру ПАТ «Дніпрогаз» за номером (056) 78-78-104;
  • надіславши листа із зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу contact@dpgor.104.ua;
  • вказавши показання лічильника на 1 число місяця у платіжному документі при здійсненні оплати за спожитий газ.

«Згідно з Кодексом газорозподільних систем побутовий споживач зобов'язаний щомісяця, станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх у ПАТ «Дніпрогаз», щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із газопостачальною компанією», - зазначає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпрогаз» Іларіон Єськов.

Номер 7104 є єдиним для всіх споживачів природного газу та призначений виключно для прийому СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення сплачується згідно з тарифами Вашого мобільного оператора. Передані показання лічильників заносяться до бази даних протягом трьох днів.

Джерело: