Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

23.06.2020 / 08:35

У «Дніпрогазі» відбувся тренінг з керівництвом компанії

18 червня 2020 року у приміщенні учбово-курсового пункту відбувся навчальний тренінг з адміністрацією АТ «Дніпрогаз» з теми: «Мета, цінності та компетенції».
Тренінг для фахівців кадрового резерву АТ "Дніпрогаз" Тренінг для фахівців кадрового резерву АТ "Дніпрогаз" ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Головна мета діяльності АТ «Дніпрогаз» - закріплення лідерських позицій на ринку комунальних послуг як одного з найбільших підприємств регіону за кількістю об’єктів систем газопостачання та обсягами використання газу. В свою чергу досягнення поставленої мети та вирішення основних завдань компанії можливо, головним чином, завдяки плідній взаємодії керівного складу, націленого на результат. Саме тому цільової аудиторією зазначеного тренінгу були обрані директори за напрямками та начальники ключових підрозділів підприємства. 

Для визначення та розвитку ціннісних і цільових компетенцій працівників спеціалістами Управління з персоналу було розроблено та впроваджено серед директорів компанії навчальний курс «Мета, цінності та компетенції». Серед переліку питань, які були висвітлені впродовж тренінгу, провідну роль займає відбір кандидатів до кадрового резерву, їх оцінка та навчання.

“Створення міцного кадрового резерву – це запорука подальшого розвитку компанії, - розповідає начальник Управління з персоналу Олена Шевченко. – Сумісна робота навчального центру та директорів за напрямками дозволить визначити максимально корисну програму навчання для кожного з кандидатів до кадрового резерву”.

В ході спілкування учасники тренінгу також ознайомилися з питаннями щодо особливостей та етапів формування кадрового резерву, методами оцінки кандидатів, плановою програмою навчання тощо. Результатом проведення заходу стала актуалізація переліку кандидатів кадрового резерву та доцільність оцінки їх професійних вмінь та навичок.

Аналогічній тренінг 23 червня спеціалісти Управління з персоналу провели для вже відібраних кандидатів програми “Кадровий резерв”, а також запропонували присутнім пройти перший етап визначення їх фахових компетенцій методом самооцінювання.