Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

25.06.2020 / 10:11

У «Дніпрогазі» провели зустріч зі студентами

25 червня 2020 року в АТ «Дніпрогаз» відбулась зустріч з першокурсниками Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, що навчаються за спеціальністю “Теплогазопостачання, вентиляція і кондиціювання”.
У «Дніпрогазі» провели зустріч зі студентами У «Дніпрогазі» провели зустріч зі студентами ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Ініціювали інтерактивну зустріч зі студентами фахівці Управління з персоналу АТ «Дніпрогаз». Основна мета заходу - залучення молодих спеціалістів профільних напрямків до працевлаштування у компанії.   

«Ознайомлення студентів з діяльністю «Дніпрогазу» – це важливий крок до подальшого становлення молоді та їх заохочення працевлаштуватись на нашому підприємстві, - зазначає начальник Управління з персоналу Олена Шевченко. – Працювати з майбутніми фахівцями цікаво та пізнавально: їх палаючі очі та численні питання дозволяють розвивати та вдосконалювати наші інноваційні навчальні програми».

В ході спілкування студенти дізнались про основні засади функціонування “Дніпрогазу” як Оператору ГРМ, специфіку виробничої діяльності, проведення сумісних проектів між студентами та працівниками товариства, перспективи розвитку персоналу, проведення практики та дипломування на базі АТ «Дніпрогаз», а також участь у проекті «В майбутнє разом з РГК».