Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

12.07.2020 / 16:08

У «Дніпрогазі» провели тімбілдінг для кадрового резерву

8 липня 2020 року на базі відпочинку «Вогник», що розташований на березі річки Оріль, відбувся перший виїзний тренінг з тімбілдінгу для кандидатів до кадрового резерву АТ «Дніпрогаз».
Тренінг для кадрового резерву Тренінг для кадрового резерву ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Управління з персоналу продовжує підтримувати соціальний вектор розвитку компанії. З цією метою було організовано виїзний тренінг для кандидатів до кадрового резерву. Головні цілі та завдання тімбілдінгу: створення почуття єдності колективу, організованості та згуртованості, заміна у співробітників почуття конкуренції на почуття співробітництва, виховання взаємодії між членами колективу. 

«Тимбілдинг, або проще кажучи командоутворення, сьогодні набуває неабиякої  популярності, - розповідає начальник Управління з персоналу Олена Шевченко. – І це не дивно: кожен керівник, який прагне, щоб його компанія була успішною, не повинен ігнорувати тімбілдінг. Адже успіх залежить не тільки від організації комерційної складової фірми, але й від взаємин всередині колективу”.

В ході тренінгу серед учасників було створено 2 навчальні групи та 4 команди, у складі яких виконувались креативні завдання. Такі заходи відкривають у співробітниках творчі резерви, створюють неформальні, довірливі стосунки, а головне - дають можливість керівництву оцінити співробітників та рівень розвитку їх компетенцій. 

Командоутворення - це спосіб виявити прихованих лідерів, хто грає якусь роль в команді та можливість використовувати ці знання при формуванні кадрового резерву та будь-яких пересуваннях всередині компанії. А враховуючи, що такий корисний івент проходив у мальовничому хвойному лісі Дніпровського району, можна впевнено стверджувати: шанси на досягнення поставлених цілей у колективі нашого підприємства будуть тільки примножуватись!