Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

24.07.2020 / 14:58

У «Дніпрогазі» провели навчання з основ менеджменту

14 липня 2020 року на базі навчально-курсового пункту АТ «Дніпрогаз» фахівці Управління з персоналу провели чергове навчання для учасників програми "Кадровий резерв".
Тренінг для кадрового резерву Тренінг для кадрового резерву ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Спеціалісти "Дніпрогазу" продовжують навчання кандидатів на заміщення керівних посад в рамках програми "Кадровий резерв". Черговий тренінг був присвячений вивченню основ менеджменту.

Менеджмент - це управлінська діяльність. Вона являє собою сукупність наступних факторів: планування, постановка цілей, організація бізнес-процесів, координація, мотивація і контроль.

Серед основних цілей тренінгу: вивчення управлінського циклу та інструментів планування завдань, відпрацювання навичок надання зворотного зв'язку і ефективний контроль поставлених цілей при роботі з підлеглими.

"Ефективна господарська діяльність підприємства неможлива без грамотної системи управління або самоорганізації, - коментує начальник Управління з персоналу АТ "Дніпрогаз" Олена Шевченко. - Саме тому обрана тема навчання актуальна та важлива, бо знання основ менеджменту допомагає в чіткому визначенні і постановці цілей, а також їх досягненні за допомогою людей і ресурсів, координації і контролю".

В ході спілкування з ведучою тренінгу Оксаною Мелащук учасники вивчили основні навички успішного менеджера, структуру управлінського циклу та правила роботи в команді, а саме: активна участь, повага до колег та їх думки, постійна практика, робота за регламентом, фіксація результатів. На завершення тренінгу теоретичні знання були закріплені за допомогою практичних кейсів.