Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

17.06.2020 / 16:11

У “Дніпрогазі” відбулась зустріч з новими співробітниками компанії

В рамках навчальної адаптаційної програми “Welcome to Dniprogaz” 17 червня 2020 року в учбово-курсовому пункті АТ “Дніпрогаз” відбулась чергова зустріч з новими співробітниками.
У “Дніпрогазі” відбулась зустріч з новими співробітниками компанії У “Дніпрогазі” відбулась зустріч з новими співробітниками компанії ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Ефективна соціальна політика є провідною частиною стратегії розвитку АТ "Дніпрогаз". За ініціативи Управління з персоналу 17 червня у приміщенні учбово-курсового пункту було проведено зустріч з новими працівниками компанії. Впровадження навчальної адаптаційної програми дозволяє створити комфортні умови для старту і сприяти швидкому включенню співробітника в роботу. Окрім того, такий онбординг має ряд переваг і для роботодавця, адже він сприяє більш швидкому ознайомленню працівника з компанією, її процесами, командою, корпоративною культурою. А ще створює середовище для залучення та мотивації нового працівника та передумови для його утримання.

“Ми приділяємо особливу увагу навчанню та розвитку персоналу, адже працівники компанії - це наша найбільша цінність, - розповідає начальник Управління з персоналу Олена Шевченко. - Головною метою подібних заходів є ознайомлення нових працівників з основними засадами та особливостями функціонування “Дніпрогазу” як газорозподільної компанії, яка працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території Дніпра та Дніпровського району”. 

Серед основних питань, які висвітлюються для нових працівників на вводних зустрічах, є ознайомлення з цілями, місією та цінностями підприємства, досягненнями та здобутками, організаційною структурою, історією створення газового господарства, етапами розвитку газотранспортної системи нашого міста, адже АТ «Дніпрогаз» - одне з найбільших підприємств регіону за кількістю об’єктів систем газопостачання та обсягами використання газу. 

Слід зазначити, що такі зустрічі проходять у форматі активного діалогу. Після виступу спікера слухачі мають змогу поставити питання та поділитися своїми враженнями. Такий спосіб комунікації дозволяє швидко та легко засвоїти нову інформацію, а також генерує ідеї для подальшого розвитку адаптаційної програми “Welcome to Dniprogaz”.