Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Соціальні проекти

08.07.2014 / 11:35

Про вирішення соціально-побутових питань у ПАТ «Дніпрогаз»

Рішенням безлічі соціально-побутових питань з моменту створення підприємства займається профспілкова організація, в сферу діяльності якої входить забезпечення належних умов та охорони праці персоналу, захист існуючих соціальних гарантій працівників, організація спортивно-масової роботи, відпочинку та оздоровлення трудового колективу та їх сімей.
Ветерани праці ПАТ "Дніпрогаз" Ветерани праці ПАТ "Дніпрогаз" ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Необхідно зазначити, що у вирішенні соціальних проблем профспілковий комітет ПАТ «Дніпрогаз» завжди знаходить підтримку і розуміння у керівництва підприємства. Виконана величезна робота з будівництва бази відпочинку підприємства на річці Оріль, відкриття якої відбулося 17 серпня 1977 року в день святкування 20-річчя «Дніпрогазу». У затишних будиночках, розташованих у сосновому лісі, працівники підприємства мають можливість не лише провести вихідні та святкові дні, але і відпустку. Знайти собі розвагу до смаку не складно, адже на базі є всі умови для любителів засмагати і купатися, для спортсменів облаштовано спортивні майданчики, для дітей - майданчик з гойдалками та каруселями.

Відкриття і закриття сезону на базі відпочинку перетворюється на яскраві свята, програма яких включає естафети, конкурси за інтересами, спортивні змагання для дітей та дорослих. Активну участь в організації цих свят приймають учасники колективу художньої самодіяльності.

Серед спортсменів підприємства - неодноразові переможці та призери спартакіади газових господарств України, ветерани спорту та молодь.

Питання оздоровлення трудящих та їх дітей є головними в роботі профспілкового комітету протягом усього року. Працівники, що потребують санаторного лікування, забезпечуються путівками згідно з наданими довідками. Діти співробітників відпочивали в піонерському таборі імені В. Комарова на Азовському морі. Пізніше був побудований табір «Голубе полум'я», в якому діти оздоровлюються і сьогодні.

Адміністрація і профспілковий комітет тісно працюють з Радою ветеранів ПАТ «Дніпрогаз». Протягом багатьох років постійно надається допомога ветеранам, видаються заохочення до свят, виділяються санаторно-курортні путівки. Ветерани - завжди бажані гості на підприємстві.