Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Відео

29.04.2020 / 10:55

У Дніпрі розповіли, як в період карантину працює газова служба

В умовах карантину "Дніпрогаз" обробляє звернення споживачів і модернізує газорозподільну систему.

В умовах карантину персонал "Дніпрогазу" забезпечує дніпрянам безперебійне та безаварійне газопостачання. З 16 березня більшість підрозділів компанії перевели на дистанційну роботу, але автотранспортна і аварійно-диспетчерська служби працюють у надзвичайному режимі. Так само, як медики або рятувальники. Служба "104" приймає виклики цілодобово.

За цей період аварійникам оброблено 1,8 тис звернень від споживачів Дніпра і Дніпровського району. Близько тисячі заявок стосувалися витоків газу. Тривають і роботи на мережах: модернізують газорозподільну систему міста, виконують поточні та планові ремонти.

«Не дивлячись на карантин, ми продовжуємо працювати на системі газопостачання. Зараз відбувається заміна ділянки газопроводу середнього тиску діаметром 500  мм для безперебійної подачі газу населенню - близько 50 тис осіб », - розповідає Євген Ніщик, майстер АТ" Дніпрогаз ".

Якість обслуговування споживачів в період пандемії не постраждала. Оператори контакт-центру "Дніпрогазу" надали за цей термін більше 35 тис дистанційних консультацій.

«Ми, як підприємство критичної інфраструктури, працюємо для забезпечення безперебійної та безаварійної доставки природного газу для 400 тис побутових споживачів нашого міста, а також 3,7 тис суб'єктів господарювання», - повідомляє начальник управління зовнішніх комунікацій АТ "Дніпрогаз" Микита Лучкин.

Актуальною для газовиків залишається проблема недоотримання коштів, які клієнти платять за послуги доставки газу. У квітні рівень розрахунків склав всього 74%. Але, незважаючи на це, усі необхідні роботи на газових мережах в "Дніпрогазі" виконують вчасно та в повному обсязі, аби забезпечити комфорт і безпеку клієнтів.