Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Відео

25.12.2019 / 08:41

У АТ "Дніпрогаз" відзначили День вдячності споживачам газу

Сюжет 34 телеканалу про День клієнта-2019.

Це був чудовий тиждень! Адже ми мали змогу дарувати споживачам газу гарний настрій та подарунки з нагоди Дня клієнта!

Чимало відвідувачів ЦОК отримали приємні сувеніри та подарунки від нашої компанії!

17 грудня наші спеціалісти брали участь у встановленні всеукраїнського рекорду вдячності споживачам природного газу. Менеджери Центрів обслуговування клієнтів дарували листівки зі словами подяки та найкращими побажаннями кожному, хто в цей день завітав до нас. Рекорд тривав з 9.00 до 17.00. Фіксували його представники Книги рекордів України.

 

За допомогою Ваших відгуків ми обрали кращих менеджерів, які щоденно консультують мешканців міста у Центрах обслуговування клієнтів. Щодня наші милі дівчата дають вичерпні відповіді на питання щонайменше двух сотень дніпрян. Про пікові дні місяця годі й казати, адже кількість відвідувачів в один день нерідко сягає 400 осіб!

Звичайно, що усі наші фахівці - найкращі! І ми, не дивлячись на певні труднощі у газовій галузі, цінуємо їх та щиро дякуємо за щоденну плідну працю!

В рамках Дня клієнта висловили їм свою подяку і Ви, наші шановні споживачі блакитного палива! За вашими оцінками кращими менеджерами тижня стали:

Олена Ахметова, Марина Гілка, Ольга Сасіна, Любов Норка.

Фінальний крок Дня клієнта - обрання переможця розіграшу смартфону Huawei серед споживачів газу, які впродовж 16-20 грудня приєднались до користування нашими онлайн-сервісами. Серед учасників за допомогою генератору випадкових чисел ми визначили володаря суперпризу.

Переможницею стала мешканка нашого міста - Валентина Терновська.

На завершення варто додати: ми дякуємо кожному з Вас та нагадуємо, що працюємо для Вашого комфорту та безпеки!