Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Пресрелізи

08.07.2020 / 14:59

Як змінилась вартість доставки газу у Дніпрі з 1 липня?

З 1 липня 2020 року за рішенням НКРЕКП відбувся другий етап вирівнювання тарифу на доставку газу для АТ «Дніпрогаз». Так, величина тарифу на доставку блакитного палива змінена на 7% або на 5 копійок.
У "Дніпрогазі" повідомили про зміну тарифу на розподіл газу для дніпрян У "Дніпрогазі" повідомили про зміну тарифу на розподіл газу для дніпрян ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

«Середньомісячний платіж за послуги з розподілу блакитного палива для домоволодіння у Дніпрі вдвічі нижчий за витрати на мобільний зв'язок або інтернет, - зазначає комерційний директор АТ «Дніпрогаз» Ігор Маньковський.

Щоб розібратись, як зміниться оплата послуг з доставки газу, візьмемо три найпоширеніших категорії споживачів: з газовою плитою, з газовими плитою та колонкою, з опалюваним газовим приладом.

Наприклад, споживач, який використовує газ лише для приготування їжі, при середньому місячному споживанні газу 10 м3, з липня сплачуватиме за доставку 7,1 грн на місяць. Для цієї категорії споживачів щомісячне зростання складе всього 50 копійок.

Для домогосподарств з газовими плитою та колонкою, які споживають 240 кубометрів на рік або 20 м3 в місяць, квитанція за доставку газу складе 14,2 грн замість 13,2 грн. Зростання – 1 грн на місяць.

Для домогосподарств з автономним опаленням, які в середньому використовують 1200 м3 газу щорічно, щомісячний платіж складатиме 71 грн на місяць і збільшиться на 5 грн.

Вирівнювання тарифу на розподіл природного газу для АТ «Дніпрогаз» з 1 липня 2020 року до 77 копійок за кубометр газу мало дозволити дещо стабілізувати фінансовий стан компанії і вирішити низку боргових проблем останніх років. Враховуючи затверджені регулятором зміни, прогнозований показник збитковості компанії до кінця року за підрахунками спеціалістів перевищить 27 млн грн.

Довідка:

АТ «Дніпрогаз» - газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території м. Дніпра та Дніпровського району.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

У 2019 році АТ «Дніпрогаз» доставило для 400 тис своїх клієнтів близько 800 млн кубометрів газу. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, складає близько 5,5 тис км.