Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Пресрелізи

19.02.2020 / 11:29

АТ «Дніпрогаз» продовжить діалог з НКРЕКП щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості

Нові тарифи на розподіл природного газу дозволять АТ «Дніпрогаз» збільшити середню зарплату для працівників на 22%. Не дивлячись на це, рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловому секторі Дніпропетровщини. Керівництво «Дніпрогазу» має наміри продовжувати конструктивний діалог з НКРЕКП, аби газовики мали достойну оплату праці.
Занурення у газовий колодязь для припинення газопостачання ГРС та локалізації аварії Занурення у газовий колодязь для припинення газопостачання ГРС та локалізації аварії

Впродовж останніх років середня місячна заробітна плата АТ «Дніпрогаз», передбачена в тарифі на розподіл, складала 8 821 грн. Втім, співробітники компанії отримували вищу оплату праці. АТ «Дніпрогаз» знайшло можливість виплачувати працівникам 10 397 грн на місяць. Це стало можливим завдяки спрямування ресурсів на заробітні плати з інших статей витрат. Такий крок призвів до накопичення боргів перед своїми контрагентами і постачальниками. Однак у такий спосіб підприємство продемонструвало, що власні співробітники - це головний пріоритет.

Затвердження НКРЕКП нових тарифів на доставку газу дозволить в цьому році переглянути діючі заробітні плати в бік підвищення. З січня у АТ «Дніпрогаз» вони складатимуть 13 338 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці.

«АТ «Дніпрогаз» є сервісною компанією. Ми прагнемо, щоб у нашій компанії працювали кращі кадри та хочемо стимулювати їх за рахунок гідної заробітної плати, - говорить начальник управління з персоналу АТ «Дніпрогаз» Олена Шевченко. - Ми наполягаємо, що заробітні плати наших працівників мають бути не меншими за середню зарплату по промисловості регіону».

Разом з тим, АТ «Дніпрогаз» продовжує інвестувати у своїх співробітників. Стратегія компанії на 2020 рік спрямована на зовнішнє та внутрішнє навчання, професійний та особистісний розвиток працівників. Під брендом РГК у минулому році було відкрито перший центр навчання та розвитку, мережа яких згодом запрацює по всій Україні. У даному центрі здійснюється навчання та розвиток лінійного персоналу. Так само продовжується активне співробітництво з провідними українськими бізнес-школами, які працюють з працівниками середньої ланки і готують кадровий резерв для всіх Операторів ГРМ.

АТ «Дніпрогаз» продовжить активно відстоювати інтереси своїх працівників і робити все можливе для того, щоб утримувати кращі кваліфіковані кадри на ринку. Зараз штат компанії укомплектований на 74%. Компанія не в змозі заповнити низку позицій, через низьку оплату праці, передбачену тарифом на розподіл. Підприємству постійно бракує водіїв, електрозварювальників, контролерів газового господарства. Показник плинності кадрів складає 15% на рік при нормі в 8-10% для промислового сектору.

Довідка:

Основною сферою діяльності АТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. АТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.