Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Пресрелізи

13.11.2019 / 15:00

АТ «Дніпрогаз» доповіло про стан газорозподільної системи Дніпра та готовність до опалювального сезону

13 листопада у Дніпровській міській раді відбулася прес-конференція за участю технічного директора АТ «Дніпрогаз» Юрія Безпрозваного. В рамках проведеного заходу спікер розповів присутнім журналістам про підготовку системи газопостачання Дніпра до опалювального сезону та результати поточної діяльності компанії.
Технічний директор "Дніпрогазу" доповів про готовність газових мереж міста до опалювального сезону Технічний директор "Дніпрогазу" доповів про готовність газових мереж міста до опалювального сезону

Усі заходи, що виконуються працівниками АТ «Дніпрогаз» на газорозподільних мережах, спрямовані на забезпечення безперебійної та безаварійної доставки газу до споживачів нашого міста. Особливо це стосується проходження без збоїв опалювального сезону 2019-2020 років.

Готуючи газові мережі до опалювального сезону, газовики проводять комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, газопроводів-вводів, усувають пошкодження ізоляції, здійснюють капітальний ремонт газопроводів та споруд на них. Ця робота дозволяє підвищити безпеку використання газу у побуті та забезпечить надійне газопостачання, особливо в осінньо-зимовий період.

«Серед заходів з підготовки до опалювального сезону впродовж 2019 року фахівцями компанії виконувались планові, поточні ремонти, технічні огляди та обслуговування обладнання ГРП, ШРП та станцій катодного захисту газопроводів. Загальна кількість обслуговувань різних типів склала близько 20 тис. шт., - повідомив технічний директор АТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Окрім цього, в рамках Плану розвитку газорозподільної системи нашого міста виконано капітальний ремонт 20 установок катодного захисту газових мереж та роботи з реконструкції газопроводу низького тиску по вул. Аврори у Самарському районі. Тривають роботи по заміні близько 3,2 км застарілого сталевого підземного газопроводу низького тиску на новий поліетиленовий на житловому масиві Тополя-1, які буде завершено вже у грудні». 

Загальний обсяг фінансування, передбачений Планом розвитку АТ «Дніпрогаз» на 2019 рік, склав 13,2 млн. грн. Виконання зазначених робіт з реконструкції та модернізації розподільних мереж та обладнання дозволить підвищити безпеку під час експлуатації системи газопостачання, а також попередити виникнення можливих аварійних ситуацій, пов'язаних з витоками блакитного палива.

Не дивлячись на складну ситуацію з нестачею у фінансуванні через занизьку вартість послуг з доставки газу та постійний відтік кадрів, газові мережі Дніпра та Дніпровського району до опалювального сезону готові. Спеціалісти АТ «Дніпрогаз» продовжують своєчасно та якісно виконувати роботи на газопроводах, що мінімізує ризики аварійних ситуацій, забезпечить безперебійну доставку газу до промислових підприємств, котелень, житлових будинків та дозволить містянам перезимувати в теплі та з комфортом.

Довідка:

Основною сферою діяльності АТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу для мешканців міста Дніпра та Дніпровського району. Система газопостачання Дніпра – це близько 5,5 тис. км розподільних газопроводів. Щорічно підприємство транспортує близько 800 млн. кубометрів газу для 400 тис. побутових споживачів, 3,7 тис. промислових підприємств та інших суб'єктів господарювання. Серед найбільших клієнтів такі підприємства, як Придніпровська ТЕЦ, Євраз - ДМЗ ім. Петровського, Дніпропетровський трубний завод, Дніпропетровський завод прокатних валків та інші. АТ «Дніпрогаз» є одним з найбільших роботодавців міста. Штат підприємства налічує близько 1500 чоловік.