Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104
05.09.2018 / 10:14
Вакансії та відбір кандидатів
Якщо Ваш досвід, професійний рівень та особисті якості відповідають вимогам наших вакансій, або Ви бачите, як застосувати Вашу кваліфікацію з користю для підприємства на іншій посаді – надішліть резюме за адресою: resume@dpgorgas.com.ua або зателефонуйте за номером (0562) 36-85-07.
Якщо Ви професіонал своєї справи - наші двері відкриті для Вас! Якщо Ви професіонал своєї справи - наші двері відкриті для Вас! ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Ми приділяємо увагу кандидатам і організовуємо процес відбору на вакансії так, щоб формувати команду людей з необхідними професійними та особистими якостями.

Відбір на конкурсній основі типово складається з таких етапів:

  1. Відбір за резюме або анкетними даними
  2. Телефонна співбесіда з фахівцем Управління з персоналу. Тут ми уточнюємо основну інформацію та очікування кандидата, щоб визначити, про яку поточну або перспективну вакансію може йти мова далі.
  3. Персональні зустрічі з працівниками ПАТ «Дніпрогаз»: з майбутнім безпосереднім керівником, з фахівцем Управління з персоналу. Формат та послідовність інтерв’ю може відрізнятися в залежності від вакансії.
  4. Можливо, кандидату запропонують додаткові зустрічі (з керівником підрозділу, напрямку або підприємства, тощо).
  5. Паралельно триває перевірка документів, які надав кандидат. Також через рекомендації та відкриті джерела ми перевіряємо найважливішу об’єктивну інформацію з попередніх місць роботи. За необхідністю (вимоги до посади) – проходження медогляду.
  6. За телефоном або особисто компанія повідомить успішного кандидата про свою пропозицію – після чого взаємні домовленості будуть зафіксовані в заяві та інших документах.
  7. Оформлення на роботу

Професіоналам та керівникам

Якщо Ви професіонал своєї справи, вмієте знаходити ефективні рішення, ініціативні та готові до серйозної динамічної роботи, надсилайте резюме на нашу електронну адресу: resume@dpgorgas.com.ua.

Просимо надавати інформацію та контактувати з Дробот Наталією Григорівною, тел. (0562) 36-85-07.

Вакантні спеціальності

Початок кар'єри в офісі