Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

07.02.2019 / 11:43

В інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулась прес-конференція, присвячена питанням незаконного споживання природного газу

У минулому році в Дніпрі та Дніпровському районі зафіксовано 901 факт незаконного споживання природного газу, в результаті чого порушниками було завдано збитків на суму понад 12,5 млн. грн. Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» повідомив фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою ПАТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.
Микита Лучкін повідомив, що у 2018 році спеціалісти "Дніпрогазу" виявили 901 факт незаконного споживання газу Микита Лучкін повідомив, що у 2018 році спеціалісти "Дніпрогазу" виявили 901 факт незаконного споживання газу ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Кількість виявлених порушень у минулому році перевищує показники 2017 року майже на 30%. Понад 60% виявлених фактів розкрадання газу були пов'язані із самовільним відновленням газопостачання після відключення.

Микита Лучкін також поінформував, що в разі виявлення несанкціонованого відбору природного газу чинним законодавством передбачено відшкодування споживачем завданих газорозподільній компанії збитків. Залежно від типу зафіксованих порушень у 2018 році розмір таких компенсацій коливався від 3,5 тис. грн. до 500 тис. грн.

В ході спілкування з журналістами також були озвучені відповіді на питання щодо порядку виконання технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж і газових приладів, недопустимості втручання в систему газопостачання непрофесіоналів і самовільної заміни газового обладнання. Фахівець компанії нагадав присутнім, що будь-які роботи по заміні застарілих газових приладів, зміні їх місцерозташування або встановленню нового обладнання повинні виконуватися фахівцями ліцензованих будівельно-монтажних організацій на підставі виданих Оператором ГРМ технічних умов та розробленої проектної документації.

Нагадаємо, у 2018 році аварійна служба «104» опрацювала понад 25,5 тис. звернень від споживачів газу, з них близько 17,6 тис. звернень були пов'язані з витоками газу на внутрішньобудинкових та внутрішньоквартирних мережах. Щодня в аварійно-диспетчерську службу ПАТ «Дніпрогаз» надходить близько 75 заявок від жителів нашого міста.