Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

20.04.2019 / 09:31

У Сухачівці орудують псевдо-газовики

У Сухачівці орудують шахраї, які представляються спеціалістами газової компанії. Зловмисники повідомляють жителям селища, що повинні потрапити в оселі для виконання ремонту газових мереж, та вимагають кошти за свою роботу.
У разі виявлення фактів шахрайства повідомляйте в поліцію за телефоном «102» У разі виявлення фактів шахрайства повідомляйте в поліцію за телефоном «102» ФОТО: 104.ua

Псевдо-газовики вводять мешканців Сухачівки в оману, представляючись працівниками газової компанії. Нещодавно шахраї сповістили споживачів газу по вул. Мостовій, що зобов’язані виконати заміну застарілих газових кранів у домоволодіннях, та вимагали сплатити за ці роботи грошові кошти. 

«З 20 травня по 20 червня 2019 року спеціалістами ПАТ «Дніпрогаз» насправді будуть виконуватись ремонтні роботі на газорозподільних мережах селищ Діївка та Сухачівка. Ця інформація була оприлюднена на нашому офіційному сайті, - коментує помічник Голови правління компанії Валерій Шарапов. – Як бачимо, скориставшись цією новиною, зловмисники  намагаються незаконно заволодіти грошовими коштами містян, видаючи себе за газовиків, хоча заплановані нами роботи ще не розпочато».

Про усі регламентні роботи ПАТ «Дніпрогаз» заздалегідь інформує своїх клієнтів через корпоративний сайт, а також за допомогою відповідних оголошень на під’їздах чи інформаційних дошках біля будинків.   

Пам’ятайте, злодії користуються довірливістю та необачністю громадян. Щоб не стати жертвою злочинних дій, завжди уважно перевіряйте документи, що підтверджують особу працівників, яких ви впускаєте у своє житло.

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати службове посвідчення встановленого зразка з фотографією, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії. При підозрі щодо правомірності виконання робіт на газових мережах наполегливо рекомендуємо звертатися до експлуатаційних служб «Дніпрогазу» для уточнення інформації, а у разі виявлення вищевказаних фактів шахрайства повідомляти про це в поліцію за телефоном «102».

Джерело: