Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

05.06.2018 / 15:56

У Дніпровському районі зафіксовані випадки шахрайства псевдо-газовиків

У Новотаромському і Миколаївці з'явилися шахраї, які хочуть нажитися на довірливості споживачів газу. Пропонуючи послуги з ремонту та обслуговування газового обладнання, зловмисники обманним шляхом отримують грошові кошти від мешканців на виконання зазначених робіт.
Слюсар виконує технічне обслуговування газової колонки Слюсар виконує технічне обслуговування газової колонки ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Псевдо-газовики вводять мешканців Дніпровського району в оману, представляючись працівниками ПАТ «Дніпрогаз», і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або виконати його заміну. В ході спілкування з власниками газифікованих домоволодінь шахраї також вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають.

«Якщо сторонні особи пропонують Вам вирішити будь-яке газове питання в обхід офіційної процедури, ні в якому разі не можна вдаватися до їхньої допомоги. Терміни виконання послуг, їх вартість та інші процеси взаємодії споживачів із газорозподільної компанією чітко регламентуються чинним законодавством, - зазначає технічний директор ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, споживачам важливо пам'ятати: для вирішення питань щодо надання послуг з газопостачання слід звертатися до Центру обслуговування клієнтів по вул. Виконкомівській, 34».

Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпрогаз» є розподіл природного газу та забезпечення безперебійного і безаварійного газопостачання жителів міста Дніпра і Дніпровського району. Для виконання технічного обслуговування або ремонту газових мереж їх власник (споживач) може звернутися до будь-якої організації, що має дозвіл Державної служби України з питань праці на проведення робіт підвищеної небезпеки. При цьому надання подібних послуг здійснюється на підставі укладених договорів, а факт їх оплати підтверджується відповідними квитанціями.

Відрізнити працівників газової служби від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотографією, зазначенням посади, логотипом і печаткою підприємства. Щоб не стати черговою жертвою псевдо-газовиків, при виявленні вищевказаних фактів шахрайства ПАТ «Дніпрогаз» наполегливо рекомендує звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії за місцем проживання або повідомляти про подібні випадки в органи внутрішніх справ, адже будь-яке втручання непрофесіоналів в систему газопостачання є небезпечним і може привести до виникнення аварійних ситуацій.