Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

01.11.2019 / 16:47

У Дніпрі виконано капітальний ремонт 20 установок катодного захисту газопроводів

В рамках Плану розвитку газорозподільної системи АТ «Дніпрогаз» на 2019 рік спеціалісти компанії виконали капітальний ремонт 20 установок катодного захисту газорозподільних мереж. Дані роботи дозволять забезпечити безаварійну та надійну роботу системи газопостачання Дніпра та Дніпровського району.
Капітальний ремонт установки катодного захисту газопроводів Капітальний ремонт установки катодного захисту газопроводів ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Усі кошти, які надходять до АТ «Дніпрогаз» як плата за послуги з розподілу газу, компанія скеровує на виробничу діяльність та фінансування інвестиційної програми, яку затверджує НКРЕКП. Пріоритетними напрямками в роботі компанії залишаються виконання капітальних ремонтів і реконструкції газових мереж та забезпечення приладового обліку газу у побутових споживачів.

Так, з червня по жовтень поточного року для підвищення надійності системи газопостачання спеціалістами підприємства було відремонтовано 20 установок катодного захисту газопроводів від електрохімічної корозії. Загальна вартість зазначених робіт, схвалена НКРЕКП, склала 1,5 млн. грн.  

«Найбільш масштабні роботи з влаштування глибинного анодного заземлення виконувались нашими спеціалістами в Індустріальному районі по вул. Калиновій, 64, - розповідає технічний директор АТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Роботи виконувались в три етапи: буріння свердловини глибиною 70 метрів з використанням сучасної бурової техніки для встановлення обсадної труби; монтаж електродів анодного заземлення всередині свердловини та благоустрій території. Реалізація даного проекту дозволила забезпечити захисний потенціал газорозподільних мереж загальною протяжністю більше 5 км, що є запорукою безперебійного та безаварійного надання послуг з розподілу газу для мешканців лівобережжя».

Фінансування інвестпрограми здійснюється за рахунок коштів «Дніпрогазу», що надходять від тарифу на розподіл газу. У жовтні 2019 року вартість 1 кубометру газу, встановлена КМУ для побутових споживачів Дніпра, складала 6,04 грн., а тариф на розподіл, встановлений для компанії у цій ціні, становить усього 56 копійок. Саме з цих коштів на підприємстві виплачується заробітна плата, податки, забезпечуються обслуговування споживачів та підтримка у робочому стані газорозподільної системи.

Більше фото можна переглянути тут.