Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

10.04.2020 / 16:29

Спеціалісти АТ «Дніпрогаз» провели протипожежні заходи на об’єктах газорозподільної системи

З метою недопущення виникнення аварійних ситуацій на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району в умовах режиму надзвичайної ситуації фахівці виробничо-експлуатаційних служб "Дніпрогазу" забезпечили очищення охоронних зон ГРП, ШРП, газових колодязів та надземних вимикаючих пристроїв від минулорічної трави та сміття.
Прибирання охоронної зони газорозподільних мереж Прибирання охоронної зони газорозподільних мереж ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Розчищення охоронних зон системи газопостачання на території ліцензійної діяльності "Дніпрогазу" було виконано у зв'язку з посушливими погодними умовами, які спричинені незначною кількістю снігу в зимовий період та відсутністю опадів навесні 2020 року.

У такий спосіб компанія забезпечила недопущення можливих умисних підпалів та неконтрольованого горіння сухої рослинності в місцях розташування об'єктів газорозподільної системи.

Нагадаємо, що в період карантину усі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Наші бригади чергують цілодобово і оперативно виїздять на виклики, ліквідують аварійні ситуаціі, здійснюють оперативні ремонти! А телефон 104 приймає дзвінки цілодобово.

У нинішній ситуації Оператори ГРМ відчувають відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Адже це життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам. У зв'язку з цим в АТ "Дніпрогаз" введено мораторій на відключення споживачів від газопостачання, крім випадків несанкціонованого втручання в газорозподільні мережі.

Більше фото можна переглянути тут.

Як отримати дистанційну консультацію щодо надання послуг з розподілу газу - читайте тут.