Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

02.04.2018 / 16:54

Газовики розкажуть школярам про правила безпечного користування газовими приладами

З 2 по 30 квітня 2018 року ПАТ "Дніпрогаз" проводить традиційний Місячник з безпечного використання природного газу у побуті для дітей шкільного віку.
Безпека при використанні газу - безпека життя! Безпека при використанні газу - безпека життя!

З метою забезпечення безаварійної експлуатації систем газопостачання та попередження дитячого травматизму при використанні газу в побуті з 02.04.2018 р. по 30.04.2018 р. за школами міста будуть закріплені співробітники компанії, які за розробленою програмою проведуть навчання учнів 1-11 класів правилам безпечного використання газу в побуті. 

«У зв'язку з наближенням літніх канікул основним завданням проведення Місячника є підвищення рівня безпеки і попередження нещасних випадків за участю дітей, зниження дитячого травматизму, удосконалення знань в частині використання природного газу, а також правил поведінки при виявленні запаху газу на вулиці і в приміщенні», - пояснює в.о. Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.

ПАТ «Дніпрогаз» нагадує, що для запобігання отруєнь чадним газом забороняється використання газових плит для обігріву житлових приміщень, а також експлуатація газових колонок та опалювальних котлів при відсутності тяги під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу.

Відчувши запах газу, закрийте газові крани, провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення, електроапаратуру. Викличте аварійну службу за телефоном 104!

Джерело: