Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

17.04.2019 / 13:19

Понад 147 тисяч дніпрян користуються сервісом «особистий кабінет»

Клієнти ПАТ «Дніпрогаз» продовжують активно долучатись до використання електронних дистанційних сервісів. Станом на 1 квітня сервісом «особистий кабінет» на сайті 104.ua скористались майже 147,5 тисяч споживачів газу, а це близько 37% від загальної кількості клієнтів компанії.
Найзручніший спосіб передачі показань газового лічильника - через "особистий кабінет" Найзручніший спосіб передачі показань газового лічильника - через "особистий кабінет"

Близько 147,5 тис. мешканців Дніпра та Дніпровського району користуються «особистим кабінетом» на сайті 104.ua. Спеціалісти компанії фіксують стале збільшення числа користувачів даним сервісом. Тільки за 3 місяці поточного року кількість зареєстрованих клієнтів збільшилась майже на 10 тисяч. Сервіс використовується для контролю та передачі показань лічильників, здійснення онлайн-оплати за спожитий газ та отримання інформаційної підтримки щодо послуг з газопостачання.

«Використання дистанційних каналів комунікації дозволяє споживачам газу зекономити час та позбавляє необхідності відвідувати газову компанію та марнувати час в чергах, - пояснює начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпрогаз» Марина Коваленко. – Ми ж зі свого боку не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо розширювати спектр зручних послуг для наших клієнтів».

Щомісяця до ПАТ «Дніпрогаз» показання приладів обліку газу передають в середньому 36 тисяч споживачів, що складає більше 11% від загальної кількості клієнтів з індивідуальними лічильниками. Про усі доступні способи передачі показань приладів обліку газу клієнти «Дніпрогазу» можуть дізнатись на сайті компанії у відповідному розділі.

Нагадуємо, що відповідно до вимог Кодексу ГРМ побутові споживачі мають щомісяця з 1 по 5 число включно повідомляти газовій компанії обсяг фактично використаного природного газу. Якщо цього не відбувається, нарахування за блакитне паливо здійснюються відповідно до профілю споживача та місячного коефіцієнта споживання газу. Отже саме своєчасне надання фактичних обсягів спожитого газу допоможе уникнути розбіжностей у розрахунках із газопостачальною компанією.

Джерело: