Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

02.07.2018 / 09:15

Розпочато ремонтні роботи у Краснопіллі

Додатково інформуємо наших клієнтів, що у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску спеціалістами ПАТ «Дніпрогаз» з 02.07.2018 р. по 01.08.2018 р. тимчасово припинено газопостачання споживачів селища Краснопілля.
Ремонтні роботи на ШРП Ремонтні роботи на ШРП ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

В ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Ця робота дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті та забезпечить надійне газопостачання, особливо в осінньо-зимовий період.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відновлення подачі газу буде виконано після закінчення регламентних робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожен газифікований житловий будинок. Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті.

Значно прискорить відновлення газопостачання виконання споживачами вимог Правил безпеки систем газопостачання, а саме: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, наявність договору на надання послуг з газопостачання, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ.  

ПАТ «Дніпрогаз» приносить вибачення за тимчасові незручності та нагадує, що в період відключення споживачів від системи газопостачання нарахування за природний газ не проводяться.

Джерело: