Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

20.04.2019 / 08:32

Оперативна інформація щодо фактів незаконного споживання природного газу у березні 2019 року

ПАТ «Дніпрогаз» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про результати роботи в частині виявлення фактів несанкціонованого відбору природного газу.
Газопроводи Газопроводи ФОТО: 104.ua

За результатами роботи спеціалістів компанії у березні 2019 року на території ліцензійної діяльності ПАТ «Дніпрогаз» було зафіксовано 117 випадків незаконного споживання блакитного палива. Порушники завдали збитків на суму близько 766 тис. грн.

За виявленими фактами незаконного відбору газу складені відповідні акти про порушення та здійснено відключення несанкціонованих споживачів від системи газопостачання.

Розмір компенсацій, які порушники повинні будуть сплатити газорозподільній компанії, розраховується відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем та залежить від конкретного виду порушення: врізки у газопровід, самовільне підключення чи втручання в роботу лічильника. Окрім суми збитків, споживачам доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а у разі пошкодження лічильника - його вартість разом із вартістю монтажних робіт.

Нагадуємо!

Несанкціоноване споживання блакитного палива загрожує здоров’ю та життю оточуючих мешканців, адже незаконні підключення споживачів до газорозподільних мереж проводяться із грубим порушенням Правил безпеки систем газопостачання, що в свою чергу може спричинити виникнення аварійних ситуацій та призвести до вибухів.

Якщо Ви володієте інформацією про факти незаконного споживання газу, просимо повідомити про це за телефоном «104», анонімність гарантується.

Джерело: