Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

08.11.2019 / 10:18

На житловому масиві Тополя-1 продовжується модернізація газових мереж

В рамках затвердженого державним регулятором Плану розвитку АТ «Дніпрогаз» на 2019 рік спеціалісти відділу капітального будівництва виконують роботи з реконструкції газорозподільних мереж Дніпра та Дніпровського району.
Реконструкція газових мереж Реконструкція газових мереж ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Так, на початку серпня поточного року було розпочато масштабні роботи з реконструкції газових мереж на житловому масиві Тополя-1 біля будинків №№ 17, 18, 20. Всього до кінця року планується замінити близько 3,2 км застарілого сталевого підземного газопроводу низького тиску на новий поліетиленовий поблизу будинків № 4, 8, 10-16, 20, 23-25.

В рамках затвердженого Плану розвитку біля житлового будинку № 16 також буде виконано модернізацію газорозподільного пункту із застосуванням італійського обладнання Norval. Окрім цього, у зазначеному районі міста фахівці компанії виконають заміну застарілих вимикаючих пристроїв на газопроводах-вводах. Загальна вартість реконструкції газових мереж на житловому масиві Тополя-1, схвалена НКРЕКП, складає 9 млн. грн.

«Модернізація системи газопостачання здійснюється з метою підвищення безпеки та надійності послуг з доставки блакитного палива нашим клієнтам, - коментує технічний директор АТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. – Застосування поліетиленових газопроводів дозволяє суттєво збільшити термін експлуатації мереж, виключити витрати на антикорозійний захист та відновлення ізоляційного покриття, а використання регуляторів тиску імпортного виробництва дає змогу підвищити надійність та зменшити витрати на їх експлуатацію. До того ж гарантійний термін експлуатації поліетиленових газогонів складає 50 років».

Слід зазначити, що технологія виконання робіт, яку застосовують працівники АТ «Дніпрогаз», дозволяє замінити до 150 м сталевого газопроводу на поліетиленовий з використанням лише двох приямків. Отже пошкодження асфальтного покриття у такому разі робляться мінімальні. Звичайно, для мешканців прилеглих будинків є певні незручності, але у компанії запевняють, що вони тимчасові. Після виконання запланованої реконструкції системи газопостачання в повному обсязі прибудинкові території будуть прибрані, а асфальт – відновлено. До того ж, чекати залишилось недовго – вже наприкінці грудня роботи будуть завершені.

Забезпечення безперебійного та безаварійного розподілу природного газу є найважливішим аспектом роботи спеціалістів АТ «Дніпрогаз». Виконання робіт з реконструкції розподільчих мереж дозволить підвищити рівень безпеки та надійності під час експлуатації системи газопостачання, а також запобігти виникненню можливих аварійних ситуацій, пов'язаних з витоками газу. Не дивлячись на певні фінансові складнощі, постійний відтік кадрів та суттєву нестачу персоналу, усі заплановані роботи виконуються згідно затверджених графіків та своєчасно, адже ми працюємо для Вашого комфорту та безпеки!