Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

04.06.2019 / 16:49

Команда ПАТ «Дніпрогаз» взяла участь в ХХ Спартакіаді працівників газових компаній України

З 28 травня по 1 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого закладу «Блакитне полум'я» у сел. Стрілковому Генічеського району відбулася XХ Спартакіада ​​працівників газових компаній України.
Наші спортсмени посіли 7 командне місце у змаганнях Наші спортсмени посіли 7 командне місце у змаганнях ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

У Спартакіаді взяли участь 14 команд газовиків, які в чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими.

Змагання проходили за такими видами спорту: легка атлетика серед чоловіків і жінок, настільний теніс, футбол, волейбол, шашки, гирьовий спорт, армспорт та плавання.

Керівництво підготовкою та проведенням цього масштабного спортивного свята здійснювала Об'єднана профспілкова організація АТ «Дніпропетровськгаз» спільно з керівниками компанії і ДОУ «Блакитне полум'я». Учасників Спартакіади на святковому концерті вітали яскравими виступами дитячі музичні та танцювальні колективи Генічеського району.

Серед досягнень збірної ПАТ «Дніпрогаз»: 7 місце серед 14 команд.

Чимало призових місць зайняли фахівці компанії в окремих видах змагань:

Армспорт (вагова категорія до 90 кг)

Середович Олександр - 1 місце

Легка атлетика (жінки, біг на 100 м)

Коваль Ольга - 5 місце

Легка атлетика (чоловіки, біг на 100 м)

Середович Олександр - 6 місце

Легка атлетика (чоловіки, біг на 200 м)

Середович Олександр - 5 місце

Легка атлетика (жінки, стрибки в довжину)

Коваль Ольга - 4 місце

Легка атлетика (чоловіки, стрибки в довжину)

Середович Олександр - 6 місце

Плавання (жінки, 100 м)

Момот Оксана - 7 місце

Плавання (чоловіки, 100 м)

Лесечко Олег - 5 місце

Плавання (естафета, 2 х 50 м)

Лесечко Олег, Момот Оксана - 6 місце

Армспорт (вагова категорія понад 90 кг)

Портний Віталій - 8 місце

Гирьовий спорт (вагова категорія до 90 кг)

Середович Олександр - 4 місце

Гирьовий спорт (вагова категорія понад 90 кг)

Портний Віталій - 6 місце

Настільний теніс (жінки)

Стариченко Наталя - 8 місце

Настільний теніс (чоловіки)

Бугайов Антон - 13 місце

Шашки

Момот Оксана - 14 місце

Командні результати:

  • Армспорт - 3 місце
  • Легка атлетика - 5 місце
  • Плавання - 6 місце
  • Гирьовий спорт - 8 місце
  • Волейбол - 11 місце
  • Настільний теніс - 13 місце

Підводячи підсумки змагань, адміністрація та Об'єднана профспілкова організація АТ «Дніпропетровськгаз», суддівська колегія змагань прийняли рішення нагородити найбільш активних учасників Спартакіади грамотами, кубками та пам'ятними медалями. Так, титул «Містер Спартакіада-2019» отримав помічник Голови правління «Дніпрогазу» Валерій Шарапов.

Вітаємо всіх учасників і переможців Спартакіади!

Фотозвіт зі Спартакіади Ви можете подивитися тут.