Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

17.03.2020 / 09:59

АТ «Дніпрогаз» запроваджено тимчасовий мораторій на відключення газу

У нинішній ситуації Оператори ГРМ відчувають відповідальність своєї справи – доставки газу клієнтам. Адже це життєво необхідний ресурс, який постачається постійно всім споживачам. У зв'язку з цим в АТ "Дніпрогаз" введено мораторій на відключення споживачів від газопостачання, крім випадків несанкціонованого втручання в газорозподільні мережі.
Обмеження на відвідування Центрів обслуговування клієнтів Обмеження на відвідування Центрів обслуговування клієнтів

АТ "Дніпрогаз" нагадує споживачам, що всі операції, пов’язані з передачею показань лічильників та сплатою рахунків, можна здійснювати віддалено онлайн або з мобільних пристроїв.

Усі екіпажі аварійно-диспетчерської служби працюють в надзвичайному режимі. Так само як медична служба та служба порятунку. Наші бригади чергують цілодобово і оперативно виїздять на виклики, ліквідують аварійні ситуаціі, здійснюють оперативні ремонти! А телефон 104 приймає дзвінки цілодобово.

Усі інформаційні системи працюють в штатному режимі, щоб забезпечити повноцінну взаємодію з клієнтами у віддаленому режимі, здійснюється цілодобовий моніторинг тиску газу в газорозподільних мережах.

Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників Операторам ГРМ довелося тимчасово обмежити роботу більше 100 центрів обслуговування клієнтів по всій Україні. Це стосується усіх підрозділів "Дніпрогазу" та Центрів обслуговування споживачів газу Дніпра та Дніпровського району.

Співробітники АТ "Дніпрогаз" розуміють важливість надійності та безперебійності доставки газу усім споживачам. І вони зроблять усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час!

Як отримати дистанційну консультацію щодо надання послуг з розподілу газу - читайте тут.