Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

03.12.2018 / 16:01

Інформація щодо обмеження газопостачання житлового будинку по вул. Малиновського, 48а є недостовірною

Інформація щодо обмеження газопостачання житлового будинку по вул. М. Малиновського, 48а, розповсюджена у соціальних мережах 1 грудня 2018 року, є недостовірною.
Відсутність лімітів природного газу є підставою для припинення газопостачання споживачам-юридичним особам Відсутність лімітів природного газу є підставою для припинення газопостачання споживачам-юридичним особам

1 грудня 2018 у соціальних мережах була оприлюднена інформація щодо спроби відключення котельної житлового будинку по вул. М. Малиновського, 48а від системи газопостачання працівниками ПАТ «Дніпрогаз». Однак ніяких заходів щодо припинення розподілу газу споживачам ТКЕ з боку компанії в період з 1 по 3 грудня включно не здійснювалось. Відтак, інформація у соціальних мережах з цього приводу є недостовірною, а подібні необґрунтовані наклепи вводять споживачів газу в оману та створюють соціальну напругу серед місцевого населення. 

Слід зазначити, що 19 листопада 2018 року спеціалістами ПАТ «Дніпрогаз» було направлено повідомлення керівнику ТОВ «ІТЦ Рапід Інжиніринг» щодо відсутності підтверджених обсягів природного газу на грудень 2018 року на обладнання котельної житлового будинку по вул. М. Малиновського, 48а. Аналогічні повідомлення також були надіслані 94 споживачам теплової енергії Дніпра і Дніпровського району, для яких компанія здійснює розподіл природного газу.

Такі дії спеціалістів ПАТ «Дніпрогаз» обумовлені вимогами пп. 2 п. 1 глави 7 розділу VI Кодексу газорозподільних систем. Оператор ГРМ в установленому законодавством порядку зобов’язаний припинити/обмежити газопостачання на об’єкт споживача з дотриманням ПБСГ у разі відсутності підтвердженого обсягу природного газу по об’єкту споживача та/або його постачальнику.

Згідно до вимог Постанови КМУ від 8 грудня 2006 р. № 1687 «Про затвердження Порядку пооб'єктового припинення (обмеження) газопостачання споживачам, крім населення» споживач повинен бути повідомлений уповноваженим газорозподільним підприємством про припинення (обмеження) газопостачання не менш як за три доби до дати, на яку воно заплановано.

Нагадаємо, що з питань своєчасного виділення обсягів газу тепловим компаніям необхідно звертатися до НАК «Нафтогаз України» за телефонами: (044) 586-33-30, (044) 586-35-37.