Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

07.06.2019 / 11:07

«Дніпрогаз» нагадує про порядок встановлення індивідуальних лічильників газу

ПАТ «Дніпрогаз» продовжує виконання робіт з оснащення індивідуальними лічильниками газу мешканців нашого міста за адресами, де державним регулятором (НКРЕКП) не передбачено встановлення загальнобудинкових приладів обліку.
Встановлення лічильника газу Встановлення лічильника газу

Встановлення лічильників газу залишається пріоритетним напрямком роботи спеціалістів «Дніпрогазу», адже згідно до вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» з 01.01.2021 р. споживання газу буде можливе лише за умови його приладового обліку. Встановлення приладів обліку блакитного палива здійснюється в рамках інвестиційної програми, затвердженої НКРЕКП, за кошти, передбачені у тарифі на розподіл природного газу.

На корпоративному сайті ПАТ «Дніпрогаз» розміщений перелік адрес багатоповерхового житлового фонду, за якими НКРЕКП затвердила встановлення загальнобудинкових лічильників газу. Якщо адреси Вашого будинку немає у зазначеному переліку, Вам будуть встановлені індивідуальні лічильники. Систематично у розділі «До уваги клієнтів» оприлюднюється графік робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району, де споживачі можуть дізнатись, за якими адресами будуть проводитись монтажні роботи. 

Так, на початку лютого ми вже інформували своїх клієнтів про орієнтовні строки встановлення індивідуальних приладів обліку газу у Дніпрі впродовж 2019 року. Ознайомитись з цим графіком можна тут. Окрім цього, перед початком робіт мешканці міста будуть проінформовані про дату встановлення лічильників  за їх адресою відповідними оголошеннями на під’їздах або інформаційних дошках біля них. 

Нагадуємо, що встановлення індивідуальних лічильників в рамках інвестпрограми компанії виконується для споживачів газу повністю безкоштовно, а для виконання монтажних робіт виділяється необхідна кількість розхідних матеріалів.

Однак акцентуємо Вашу увагу, що коли окрім встановлення лічильника газу у квартирі необхідно замінити застарілий вимикаючий пристрій (газовий кран) чи підвідні шланги до газових приладів, їх вартість сплачує власник газифікованої квартири.

Споживач газу також повинен забезпечити вільний доступ до газової труби. Для встановлення лічильника слід заздалегідь відсунути меблі, зняти навісні полиці - прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.

На завершення зауважимо, що тривалість виконання робіт із встановлення лічильників напряму залежить від організованості споживачів газу. З метою оперативного завершення зварювальних робіт та відновлення подачі блакитного палива ми закликаємо мешканців нашого міста до діалогу,  просимо не перешкоджати реалізації державної програми та своєчасно забезпечувати безперешкодний доступ у ваші домоволодіння. Саме завдяки плідній співпраці з нашими клієнтами оснащення лічильниками газу зварювальні бригади нашої компанії виконують у найкоротші терміни. Про це свідчить чимала кількість подяк як від фізичних осіб, так і від управителів та голів ОСББ. Переглянути їх можна на нашій сторінці у Facebook