Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

27.03.2020 / 11:17

«Дніпрогаз» надав допомогу медикам міста

Через надзвичайну ситуацію, яка склалася в Україні, компанія "Дніпрогаз" запропонувала одній з лікарень міста свою допомогу. На прохання медиків було придбано значний обсяг дезінфікуючих засобів.
Допомога медикам Дніпра Допомога медикам Дніпра ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Розуміючи серйозність нинішньої ситуації, АТ "Дніпрогаз" було прийнято рішення про надання благодійної допомоги працівникам Дніпровської міської клінічної лікарні № 21. Саме цей заклад було повністю перепрофільовано в інфекційний для боротьби з коронавірусом та своєчасного надання допомоги хворим. Загальна сума наданої допомоги складає близько 500 тис грн.  

З метою забезпечення повноцінної роботи медиків спеціалісти АТ "Дніпрогаз" 26 березня передали першу партію дезінфікуючих засобів загальною кількістю 600 упаковок, а вже наступного тижня до лікарні надійде близько 1,5 тони дезинфікуючого розчину. Такого обсягу вистачить для забезпечення роботи закладу впродовж двох наступних місяців. Доцільність придбання засобів була узгоджена з департаментом охорони здоров'я м. Дніпра.

У період загальнодержавного карантину АТ «Дніпрогаз» закликає свідомий бізнес також приєднатись до надання посильної допомоги медичним закладам регіону та медичним робітникам, які щодня працюють на благо наших громадян.