Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

20.05.2020 / 12:53

"Дніпрогаз" нагадує про необхідність оплати за доставку газу

З 1 січня 2020 року рішенням НКРЕКП плата за послуги з розподілу (доставки) природного газу виключена з кінцевої ціни на газ і повинна оплачуватися окремо на розрахунковий рахунок Оператора ГРМ. У Дніпрі та Дніпровському районі це АТ "Дніпрогаз".
Заощаджуйте природний газ! Заощаджуйте природний газ! ФОТО: АТ "Дніпрогаз"

Послуги з доставки газу необхідно оплачувати в поточному місяці до 20 числа.

"Ми дякуємо всім клієнтам, які знайшли можливість оплатити доставку газу у встановлені законодавством терміни. Звертаємося до тих, хто з якихось причин цього ще не зробив, і нагадуємо, що за послуги з доставки газу можна оплатити дистанційно, не виходячи з дому, за допомогою сайту 104.ua ", - коментує прес-служба підприємства.

Проблема недоотримання коштів за надані послуги з розподілу газу полягає в тому, що "Дніпрогаз" не може вчасно виплачувати зарплати персоналу, виконувати капітальні, поточні ремонти та модернізацію газових мереж, забезпечувати повноцінну роботу аварійної служби "104". Саме тому своєчасна оплата за послуги з розподілу - запорука безпечного та безперебійного газопостачання.

Особливо актуальним в період карантину для споживачів газу є надання дистанційних консультацій і використання онлайн сервісів. Щоб максимально спростити доступ до сайту 104.ua, газовики розробили експрес-реєстрацію. Щоб скористатися онлайн сервісом, достатньо зателефонувати з мобільного телефону в Контакт-центр АТ "Дніпрогаз" за телефоном: (067) 62-63-104 і назвати оператору номер вашого особового рахунку. Після цього «особистий кабінет» буде створений автоматично. Логін і пароль для входу на сайт 104.ua надійдуть в СМС повідомленні на ваш мобільний.

Щоб почати користуватися "особистим кабінетом", натисніть на посилання, яка прийде в СМС повідомленні. Після переходу на сайт натисніть кнопку "Вхід" і введіть логін і пароль, вказані в СМС.

Передати показання лічильників і оплатити за доставку газу дистанційно можна різними способами. Окрім "особистого кабінету" на сайті 104.ua, це можна зробити через мобільні додатки 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iOS), а також в чат-ботах 7104ua в Viber і Telegram.

У АТ "Дніпрогаз" розуміють, що через карантин ситуація в країні складається непроста, і є категорія громадян, які залишаються без роботи і без заробітної плати. Проте в той же час Урядом не приймалося рішень про скасування оплати за комунальні послуги. Тому компанія підтримує рішення про призупинення нарахувань штрафних санкцій за прострочення оплати за доставку газу і закликає дніпрян по можливості платити за надані послуги через онлайн сервіси і не накопичувати борги. Також під час карантину газовики ввели мораторій на відключення споживачів від системи газопостачання. Виняток становлять аварійні ситуації та несанкціоноване втручання в газові мережі.

Всі актуальні новини наші споживачі можуть прочитати на сайті АТ "Дніпрогаз" та на сторінці в Facebook. Вичерпні відповіді на «газові» питання можна отримати, звернувшись до Контакт-центру АТ «Дніпрогаз» за телефонами (067) 62-63-104 і (056) 78-78-104.