Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

29.10.2018 / 14:44

Аварійники служби «104» долучились до святкування Дня рятівника

27 жовтня на Європейській площі відбулося святкування Дня рятувальника. У числі працівників екстрених служб Дніпра участь в заході взяли фахівці аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Дніпрогаз».
Бригада АДС Бригада АДС ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

27 жовтня на Європейській площі відбувся огляд техніки служб оперативного реагування Дніпра, приурочений до Дня рятувальника. У заході, організованому за підтримки Молодіжної ради Дніпра, взяли участь рятувальники, газовики, лікарі невідкладної медичної допомоги, поліцейські і комунальники.

Працівники міських спецслужб розповіли присутнім про особливості своєї повсякденної роботи, продемонстрували техніку та інструменти, а жителі міста змогли відчути на собі всю складність представлених професій.

Дорослі і діти охоче спілкувалися з гостями заходу, робили фото на пам'ять і з цікавістю спостерігали за організованими майстер-класами.

Фахівці аварійно-диспетчерської служби «Дніпрогазу» продемонстрували присутнім автомобіль аварійної служби «104» і робочий інструмент, дали можливість приміряти спецформу, посидіти за кермом «аварійки», а головне - нагадали про необхідність дотримання правил безпечного користування газовими приладами в побуті напередодні опалювального сезону 2018-2019 рр.

Діти отримали в подарунок від аварійників сувенірні магніти та листівки з правилами безпеки, а їх батьки знайомилися з новим випуском газети «104.Інфо», звідки можна отримати інформацію про новини в газовій сфері і дізнатися про сучасних сервісах, які надають газові компанії для своїх клієнтів.