Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

Новини

19.02.2020 / 11:29

АТ «Дніпрогаз» продовжить діалог з НКРЕКП щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості

Нові тарифи на розподіл природного газу дозволять АТ «Дніпрогаз» збільшити середню зарплату для працівників на 22%. Не дивлячись на це, рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловому секторі Дніпропетровщини. Керівництво «Дніпрогазу» має наміри продовжувати конструктивний діалог з НКРЕКП, аби газовики мали достойну оплату праці.
Занурення у газовий колодязь для припинення газопостачання ГРС та локалізації аварії Занурення у газовий колодязь для припинення газопостачання ГРС та локалізації аварії

Впродовж останніх років середня місячна заробітна плата АТ «Дніпрогаз», передбачена в тарифі на розподіл, складала 8 821 грн. Втім, співробітники компанії отримували вищу оплату праці. АТ «Дніпрогаз» знайшло можливість виплачувати працівникам 10 397 грн на місяць. Це стало можливим завдяки спрямування ресурсів на заробітні плати з інших статей витрат. Такий крок призвів до накопичення боргів перед своїми контрагентами і постачальниками. Однак у такий спосіб підприємство продемонструвало, що власні співробітники - це головний пріоритет.

Затвердження НКРЕКП нових тарифів на доставку газу дозволить в цьому році переглянути діючі заробітні плати в бік підвищення. З січня у АТ «Дніпрогаз» вони складатимуть 13 338 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці.

«АТ «Дніпрогаз» є сервісною компанією. Ми прагнемо, щоб у нашій компанії працювали кращі кадри та хочемо стимулювати їх за рахунок гідної заробітної плати, - говорить начальник управління з персоналу АТ «Дніпрогаз» Олена Шевченко. - Ми наполягаємо, що заробітні плати наших працівників мають бути не меншими за середню зарплату по промисловості регіону».

Разом з тим, АТ «Дніпрогаз» продовжує інвестувати у своїх співробітників. Стратегія компанії на 2020 рік спрямована на зовнішнє та внутрішнє навчання, професійний та особистісний розвиток працівників. Під брендом РГК у минулому році було відкрито перший центр навчання та розвитку, мережа яких згодом запрацює по всій Україні. У даному центрі здійснюється навчання та розвиток лінійного персоналу. Так само продовжується активне співробітництво з провідними українськими бізнес-школами, які працюють з працівниками середньої ланки і готують кадровий резерв для всіх Операторів ГРМ.

АТ «Дніпрогаз» продовжить активно відстоювати інтереси своїх працівників і робити все можливе для того, щоб утримувати кращі кваліфіковані кадри на ринку. Зараз штат компанії укомплектований на 74%. Компанія не в змозі заповнити низку позицій, через низьку оплату праці, передбачену тарифом на розподіл. Підприємству постійно бракує водіїв, електрозварювальників, контролерів газового господарства. Показник плинності кадрів складає 15% на рік при нормі в 8-10% для промислового сектору.

Джерело: