Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

01.09.2020 / 14:41

"Дніпрогаз" інформує про зміни в обслуговуванні споживачів газу м. Дніпра та Дніпровського району

Інформуємо клієнтів компанії про зміни в роботі дільниць з перерахунку плати за розподіл природного газу.
Центри обслуговування клієнтів Центри обслуговування клієнтів

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що АТ “Дніпрогаз” припинено роботу дільниць з перерахунку плати за доставку газу за наступними адресами:

  • вул. Велика Діївська, 40;
  • вул. Карагандинська, 2;
  • с. Таромське, вул. Привокзальна, 4.

В умовах пандемії коронавірусу для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн сервісів:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua - http://bit.ly/cabinet104
  • мобільний додаток 104Mobile для Android - http://bit.ly/104Android
  • мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone - http://bit.ly/104iPhone
  • чат-боти «7104ua» у Viber та Telegram - http://bit.ly/7104uaViber
  • зателефонувати до Контакт-центру компанії за номерами 056-78-78-104 або 067-62-63-104.

Щоб максимально спростити доступ до сайту 104.ua, газовики розробили експрес-реєстрацію. Щоб скористатися онлайн сервісом, достатньо зателефонувати з мобільного телефону в Контакт-центр АТ "Дніпрогаз" за телефоном: (067) 62-63-104 і назвати оператору номер вашого особового рахунку. Після цього «особистий кабінет» буде створений автоматично. Логін і пароль для входу на сайт 104.ua надійдуть в СМС повідомленні на ваш мобільний.

Щоб почати користуватися "особистим кабінетом", натисніть на посилання, яка прийде в СМС повідомленні. Після переходу на сайт натисніть кнопку "Вхід" і введіть логін і пароль, вказані в СМС.

У АТ "Дніпрогаз" наголошують, що Урядом не приймалося рішень про скасування оплати за комунальні послуги під час карантину. Компанія підтримує рішення про призупинення нарахувань штрафних санкцій за прострочення оплати за доставку газу і закликає дніпрян по можливості платити за надані послуги через онлайн сервіси і не накопичувати борги.

У компанії нагадують, що згідно до умов Типового договору на розподіл природного газу надані Оператором ГРМ послуги з доставки палива необхідно оплачувати в поточному місяці до 20 числа.

"Ми дякуємо всім клієнтам, які здійснюють оплату за доставку газу у встановлені законодавством терміни. Звертаємося до тих, хто з якихось причин цього ще не зробив, і нагадуємо, що за послуги з доставки газу можна оплатити дистанційно, не виходячи з дому, за допомогою сайту 104.ua ", - коментує прес-служба підприємства.