Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

14.12.2018 / 11:19

На день клієнта ПАТ «Дніпрогаз» розіграє 4 смартфони

ПАТ «Дніпрогаз» проведе День клієнта і нагородить подарунками споживачів газу. Захід триватиме з 17 по 21 грудня 2018 року. Взяти участь у заході зможуть споживачі газу – мешканці м. Дніпра і Дніпровського району.
Призи вже чекають на переможців! Призи вже чекають на переможців! ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Усі споживачі, які в період з 17 по 21 грудня відвідають Центри обслуговування клієнтів компанії по вул. Виконкомівській, 34 і просп. Слобожанському, 14б, отримають фірмові наклейки із зазначенням власного особового рахунку та магніти з нагадуванням про передачу показань лічильників газу. Маленьких відвідувачів ПАТ «Дніпрогаз» також чекають сувеніри.

Протягом акції клієнтів ПАТ «Дніпрогаз» чекають не тільки приємні подарунки, а й розіграш суперпризів - 4 смартфонів Huawei Y5. Для участі у розіграші необхідно з 17 по 20 грудня зареєструвати «особистий кабінет» за допомогою менеджерів ЦОК, залишивши номер особового рахунку, ПІБ власника, дату реєстрації та контактний номер телефону. Розіграш подарунків відбудеться 21 грудня 2018 року за допомогою сервісу random.org.

Кожен відвідувач ЦОК протягом акції зможе оцінити якість обслуговування, заповнивши спеціальну анкету. Серед споживачів, які взяли участь в опитуванні, також буде проведено розіграш подарунків. Для участі у розіграші необхідно заповнену анкету залишити у спеціальному контейнері в приміщеннях Центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпрогаз», а ПІБ, адресу та контактний телефон надати фахівцю в операційному залі.

Споживачі, які протягом 2018 року щомісяця передавали показання лічильників газу через «особистий кабінет» або інші електронні сервіси компанії і не мають боргів за газ перед постачальником, також будуть нагороджені подарунками та сувенірами.

Під час відвідування ЦОК споживачі зможуть отримати новий випуск газети 104.INFO та дізнатися актуальні новини про роботу газових компаній нашої країни. Ще один конкурс для клієнтів «Дніпрогазу» стосується їх рівня обізнаності у газовій галузі. Десять споживачів, які повністю розгадають кросворд у зазначеній газеті під час проведення Дня клієнта, отримають подарунки від фахівців ЦОК.