Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

31.10.2019 / 14:15

Графік виконання робіт на системі газопостачання м. Дніпра у 2020 році

З метою забезпечення безперебійного та безаварійного розподілу газу для споживачів Дніпра та Дніпровського району спеціалістами АТ «Дніпрогаз» у 2020 році будуть проводитись регламентні ремонтні роботи на системі газопостачання.
Ремонтні роботи на ШРП Ремонтні роботи на ШРП

Згідно до вимог п. 3 розділу ХІІІ Кодексу ГРМ АТ "Дніпрогаз" інформує  про час та місце проведення робіт, запланованих у 2020 році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу.

В ході виконання робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та внутрішньобудинкових систем газопостачання. Ця робота дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті та забезпечить надійне газопостачання споживачів особливо в осінньо-зимовий період.

Враховуючи вищезазначене, у відповідні періоди буде тимчасово припинено газопостачання ряду вулиць Дніпра та Дніпровського району. З переліком адрес та орієнтовними термінами проведення робіт Ви можете ознайомитись у додатку нижче. Про точні дати припинення розподілу газу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відновлення розподілу газу буде виконано після закінчення регламентних робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожне газифіковане житлове помешкання.

Значно прискорить відновлення газопостачання виконання споживачами вимог Правил безпеки систем газопостачання, а саме: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, наявність договорів про надання послуг з постачання та розподілу газу, відповідність встановлених газових приладів проектній документації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником. 

Джерело: