Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

31.10.2018 / 13:15

Графік виконання робіт на системі газопостачання у 2019 році

Згідно до вимог Кодексу ГРМ, з метою забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів Дніпра та Дніпровського району спеціалістами ПАТ «Дніпрогаз» у 2019 році будуть проводитись регламентні ремонтні роботи на системі газопостачання.
Ремонтні роботи на ШРП Ремонтні роботи на ШРП ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

В ході виконання робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків. Ця робота дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті та забезпечить надійне газопостачання споживачів особливо в осінньо-зимовий період.

Враховуючи вищезазначене, у відповідні періоди буде тимчасово припинено газопостачання ряду вулиць Дніпра та Дніпровського району. З переліком адрес та орієнтовними термінами проведення робіт Ви можете ознайомитись у додатку нижче. Про точні дати припинення подачі газу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відновлення подачі газу буде виконано після закінчення регламентних робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожне газифіковане житлове помешкання.

Значно прискорить відновлення газопостачання виконання споживачами вимог Правил безпеки систем газопостачання, а саме: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, наявність договору на надання послуг з газопостачання, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ.

Джерело: