Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

14.05.2016 / 08:48

Для споживачів газу Дніпропетровської області працює Особистий онлайн кабінет

З листопада 2015 року на сайті 104.ua для споживачів газу - мешканців Дніпропетровської області доступна нова послуга – Особистий кабінет. Запуск даного сервісу дозволяє клієнтам газової компанії контролювати стан свого особового рахунку і керувати ним, не виходячи з дому.
"Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством, не виходячи з дому "Особистий кабінет" - це зручний інструмент Вашої взаємодії з газовим господарством, не виходячи з дому ФОТО: 104.ua

Пройти реєстрацію і користуватися Особистим кабінетом можуть споживачі природного газу - фізичні особи, які використовують газ для побутових потреб, або приватні підприємці, на чиє ім'я відкритий особовий рахунок.

У Особистому кабінеті споживачі можуть дізнатися свій тариф, перевірити поточний баланс, внести показання лічильника, подивитися історію платежів, а також здійснити оплату за спожитий природний газ онлайн.

Крім того, у користувачів з'явиться можливість прямого зв'язку з постачальником. За допомогою Особистого кабінету можна буде задати питання щодо газопостачання або залишити відгук про якість обслуговування. Звернення будуть оброблятися операторами Контакт-центру, які надаватимуть споживачам вичерпну інформацію з усіх поставлених питань.

«Запуск Особистого кабінету – це ще один крок до покращення якості обслуговування наших абонентів, - коментує роботу нового сервісу директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь. – Використання даної послуги дасть можливість суттєво підвищити рівень контролю правильності обліку спожитого мешканцями області газу, а також коректності та своєчасного зарахування платежів за спожитий енергоресурс».

Звертаємо Вашу увагу, що на данному етапі сервіс працює в тестовому режимі. Якщо Ви виявили помилки в роботі Особистого кабінету – просимо повідомляти про це розробників за адресою: support@104.ua, а також відправляти нам повідомлення про проблеми, які виникли, безпосередньо з Вашого кабінету.

Шановні користувачі Особистого кабінету!

Функція "Запис на прийом" для споживачів газу м. Дніпропетровська та Дніпропетровського району відсутня. Прийом громадян (фізичних осіб) здійснюється в порядку живої черги. Попереднього запису на прийом не передбачено. З графіком прийому керівництва ПАТ "Дніпрогаз" Ви можете ознайомитись тут.