Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

16.03.2020 / 13:09

АТ «Дніпрогаз» вводить карантин по підприємству та переходить в режим онлайн

Урядом України введено карантин, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу. МОЗ рекомендує уникати людних місць та дотримуватись дистанції не менш ніж 1,5 метра від інших людей. Оскільки існує загроза поширення вірусу, похід до відділень компанії та Центрів обслуговування клієнтів для отримання послуги – це зайвий ризик, як для клієнтів, так і фахівців, що спілкуються із споживачами газу.
Через онлайн-сервіси можна отримати цілий комплекс консультаційних послуг дистанційно Через онлайн-сервіси можна отримати цілий комплекс консультаційних послуг дистанційно

Для того, щоб скоротити ризики захворювання і поширення вірусу, з 16 березня до 3 квітня 2020 року всі консультації фахівці Центрів обслуговування АТ «Дніпрогаз» здійснюватимуть в телефонному режимі за номерами: (056) 78-78-104, (067) 62-63-104. Кількість операторів на період карантинного обмеження буде збільшена. Звертаємо увагу, що підрозділи компанії у зазначений період здійснювати прийом клієнтів також не будуть.    

Нагадуємо, що для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн-сервісів:

Детальну інформацію щодо особистої гігієни та офіційну оновлену інформацію про коронавірус в Україні можна знайти тут

Бережіть себе та не піддавайте ризику захворювання своїх близьких!

Джерело: