Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

20.07.2020 / 10:02

АТ "Дніпрогаз" проведе ремонтні роботи у Соборному районі

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра спеціалістами АТ «Дніпрогаз» буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для споживачів.
Ремонтні роботи Ремонтні роботи

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт на газових мережах Соборного району 23.07.2020 року буде обмежено розподіл газу мешканцям житлового будинку за адресою: Січеславська Набережна, 37. Роботи будуть виконуватись протягом одного дня.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відновлення подачі газу буде виконано після закінчення робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожне газифіковане помешкання.

Значно прискорить відновлення газопостачання виконання споживачами вимог Правил безпеки систем газопостачання, а саме: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за доставку газу перед АТ "Дніпрогаз" та за газ перед постачальником. 

Джерело: