Контакт-центр (056) 78-78-104
 
Контакт-центр (056) 78-78-104

До уваги клієнтів

17.09.2019 / 12:02

АТ "Дніпрогаз" проведе ремонтні роботи у Центральному районі

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Центрального району спеціалістами АТ «Дніпрогаз» 18-19 вересня 2019 року буде тимчасово припинено розподіл природного газу для споживачів.
Ремонтні роботи на ШРП Ремонтні роботи на ШРП ФОТО: ПАТ "Дніпрогаз"

Перелік адрес, де 18-19 вересня 2019 року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу: 

  • просп. Поля, 48б;
  • просп. Поля, 50;
  • просп. Поля, 50а;
  • просп. Поля, 50б.

В ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Ця робота дозволить підвищити безпеку використання газу у побуті та забезпечить надійне газопостачання, особливо в осінньо-зимовий період.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відновлення подачі газу буде виконано після закінчення регламентних робіт. При цьому споживачам необхідно забезпечити доступ працівникам газової компанії в кожне газифіковане помешкання.

Значно прискорить відновлення газопостачання виконання споживачами вимог Правил безпеки систем газопостачання, а саме: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут". 

Джерело: